platnosci
W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

kabiny(1).jpgwanny.jpgjacuzzi(2).jpgmeble(1).jpg

  • Kabiny prysznicowe

image

Nowoczesne mieszkania często wyposażone są w dwie łazienki, w związku z czym nie musimy iść na kompromis i wybierać wannę lub prysznic. Urządzając łazienkę z prysznicem, warto obejrzeć różne kabiny prysznicowe i zdecydować się na tę, która najbardziej odpowiada oczekiwaniom przyszłych użytkowników. W sklepie internetowym Hydro San znajdziesz duży wybór produktów, dzięki którym urządzisz wygodną i funkcjonalną łazienkę w doskonałym stylu. Wśród nich są na przykład eleganckie wanny wolnostojące oraz kabiny prysznicowe wysokiej jakości.

Na co zwrócić uwagę, wybierając kabinę prysznicową?

Dobrze dobrana kabina prysznicowa posłuży Ci z powodzeniem przez wiele lat, dlatego, zanim ją wybierzesz i zainstalujesz w swojej łazience, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Po pierwsze należy dopasować ją do wielkości łazienki. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania zarówno do dużych łazienek, jak i do naprawdę małych pomieszczeń. W dużych łazienkach możesz zainstalować kabiny prysznicowe właściwie o dowolnej wielkości. Jednak w sytuacji, gdy musisz liczyć się z każdym centymetrem, możesz zrezygnować z klasycznych rozwiązań i postawić na kabinę prysznicową w postaci tylko samych drzwi, które pozwolą Ci na zagospodarowanie na przykład niewielkiej wnęki w łazience. Wybierając modele składające się z drzwi przesuwnych, możesz zaaranżować kącik prysznicowy w naprawdę małym pomieszczeniu.

Z czego powinna być zrobiona kabina prysznicowa?

Rynek produktów łazienkowych jest bardzo mocno rozbudowany, często klienci zastanawiają się, czym różnią się od siebie poszczególne kabiny prysznicowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a przekonasz się, czym wyróżnia się nasza każda kabina prysznicowa, jejcena nie jest tu najważniejszym argumentem. Konstrukcja naszych kabin opiera się na solidnych aluminiowych profilach – to materiał, który nie śniedzieje, nie rdzewieje i przez długi czas wygląda jak nowy. Do tego eleganckie chromowane wykończenie, które zaprezentuje się stylowo w każdej łazience. Poza tym nasze kabiny prysznicowe wykonane są z hartowanego szkła o grubości od 8 mm - to gwarancja całkowitego bezpieczeństwa. Nie musisz obawiać się, że przypadkowe stuknięcie w kabinę może ją porysować lub zniszczyć.

Kabiny prysznicowe łatwe do utrzymania w czystości

Intensywnie użytkowane kabiny prysznicowe narażone są na to, że już po krótkim czasie ich ściany pokryją się zaciekami i osadem z mydła oraz kamienia. Codzienne czyszczenie takich zabrudzeń może być dość uciążliwe. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego szyby naszych kabin prysznicowych pokryte są powłoką wykonaną w technologii Nano Glass. Dzięki temu rozwiązaniu powierzchnia kabiny nie przyjmuje brudu, a woda przybiera postać perełek i spływa w dół szyby. Ewentualna piana czy resztki mydła także nie będą się przyczepiały do ścianek kabiny, a gdyby jednak się tak zdarzyło, wystarczy spłukać je za pomocą samej wody. To rozwiązanie pozwala zachować idealnie czyste szyby kabiny, a Ty nie musisz już poświęcać czasu na ich mycie.

Instalacja kabiny prysznicowej

To, w jaki sposób zamocujesz kabinę w swojej łazience, zależy wyłącznie od Twoich preferencji. Nasze kabiny możesz montować na brodziku lub bezpośrednio na podłodze łazienki. Kabiny narożne potrzebują nieco więcej miejsca, natomiast w przypadku drzwi prysznicowych wystarczy jedynie niewielka wnęka, którą te drzwi będą zasłaniały. Jeszcze bardziej minimalistycznym rozwiązaniem może być instalacja ścianki prysznicowej, która zmieści się w każdej łazience. Wystarczy przymocować drążek do ściany prostopadłej lub równoległej względem ścianki i w ten sposób otrzymujesz gotowy wygodny zakątek prysznicowy.