hydrosan.eu Reviews with ekomi-pl.com
PROMOCJA! WANNY Z HYDROMASAŻEM NAWET DO -25% - TYLKO PRZEZ:  Timer

Brodziki prysznicowe Liczba produktów: 269

Wyposażając łazienkę w kabinę prysznicową, warto przed jej zakupem zdecydować się, czy będzie ona zamocowana bezpośrednio na posadzce, czy może raczej potrzebny Ci będzie brodzik prysznicowy. Współczesne rozwiązania pozwalają na rezygnację z tego elementu wyposażenia, ale jednak wiele osób nie wyobraża sobie łazienki bez niego i właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy asortyment zgromadzony w tej kategorii. W naszej ofercie znajdziesz brodziki różnej wielkości, które bez trudu dopasujesz do nawet bardzo małego wnętrza. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz ten, który pozwoli Ci w niepowtarzalny sposób wykończyć Twoją łazienkę. W naszej ofercie znajdziesz taki produkt jak wanna wolnostojąca, który również polecamy sprawdzić.

Sprawdź na naszym blogu:

Jak zamontować brodzik - praktyczny przewodnik

Kategorie
Filtruj

Stylowe i funkcjonalne brodziki do kabiny prysznicowej

Dostępny w naszym asortymencie brodzik pod prysznic do łazienki powinien być po pierwsze funkcjonalny. Praktyczność decyduje o jego jakości, nie możemy zapominać jednak także o aspekcie estetycznym. W ofercie sklepu Hydro San znajdziesz duży wybór brodzików wykonanych z wyjątkowo trwałego akrylu sanitarnego w kolorze białym lub czarnym. Akryl jest materiałem gładkim i ciepłym w dotyku, trudno go zarysować, nie żółknie i nie skrzypi pod wpływem ciężaru stojącej w nim osoby. Poza tym łatwo utrzymać go w czystości - nie należy jedynie stosować środków żrących. W naszych brodzikach prysznicowych korzystamy z dodatkowych wzmocnień, zastosowaliśmy dodatkowe włókno szklane oraz płytę HDF o grubości 15 cm. Uzyskaliśmy w ten sposób gruby i mocny spód, który jest gwarancją bezawaryjnego użytkowania nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji brodzika do prysznica. Dzięki temu możesz mieć pewność, że będzie Ci z powodzeniem służył przez długie lata.

Wybierz odpowiedni kształt brodzika do łazienki

W naszej ofercie znajdziesz egzemplarze do kabiny prostokątnej lub półokrągłej. Pierwsze rozwiązanie sprawdzi się także w przypadku, gdy zamiast klasycznej kabiny prysznicowej, zdecydujesz się na montaż samych drzwi lub ścianki prysznicowej. Nasza oferta to brodziki o standardowej grubości, a także brodziki w wersji slim. W zależności od wielkości łazienki oraz od Twoich preferencji możesz zdecydować się na kwadratowy brodzik, w którym bok ma długość 70, 80, a nawet 100 lub 120 cm. W małych łazienkach idealnie sprawdzą się te najmniejsze modele, które także pozwalają na wygodne wzięcie prysznica. W ofercie mamy także oczywiście brodziki prysznicowe prostokątne, które sprawdzą się na przykład w sytuacji, gdy chcesz zagospodarować wnękę łazienkową. Wszystko to sprawia, że każdy z łatwością znajdzie u nas odpowiedni egzemplarz, który spełnia indywidualne wymagania i pasuje do określonej przestrzeni.

Nasze brodziki to kompletne rozwiązania

Kupując łazienkowy brodzik pod prysznic w Hydro San, możesz wybrać model pasujący do rozmiaru syfonu w Twojej łazience. Wszystkie nasze produkty dostosowane są do odpływów o średnicy 90 lub 45 mm, a część z nich jest wyposażona w kompletny syfon z uszczelkami. Jest to syfon czyszczony od góry, dzięki czemu utrzymanie czystego, a przede wszystkim drożnego odpływu jest naprawdę łatwe. Syfon typu slim nie wystaje poza obrys brodzika prysznicowego, więc w żaden sposób nie wpływa na komfort kąpieli. Do całości dołączamy elegancki chromowany korek. Dzięki temu konstrukcja z łatwością dopasowuje się wyglądem do łazienek utrzymanych w różnej stylistyce, co świadczy o jej uniwersalności.

Wygodne i bezpieczne brodziki prysznicowe

Dno naszych brodzików pokryte jest wypustkami, dzięki czemu kąpiel pod prysznicem jest bezpieczna dla dzieci i osób starszych. Struktura dna brodzika zapobiega poślizgnięciu się i przewróceniu w czasie kąpieli. Warto dodać, że wybierając jeden z modeli dostępnych w ofercie, z którego będą korzystać głównie osoby starsze lub o obniżonej sprawności fizycznej, dobrze jest zdecydować się na modele typu slim. Dzięki temu wejście pod prysznic będzie zdecydowanie łatwiejsze niż w przypadku brodzików głębokich. Zapoznaj się z naszą całą ofertą, na pewno znajdziesz odpowiedni brodzik. Cenazależy od jego wielkości, ale w każdym przypadku jest bardzo atrakcyjna.

FAQ:

Czym wyróżnia się akryl sanitarny użyty w brodzikach od Hydro San?

Jakie wzmocnienia zostały zastosowane w brodzikach prysznicowych od Hydro San?

Jakie kształty brodzików można znaleźć w ofercie Hydro San?

Czy brodziki od Hydro San posiadają syfony dopasowane do rozmiarów odpływów?

Jak Hydro San dba o bezpieczeństwo użytkowania brodzików prysznicowych?