hydrosan.eu Reviews with ekomi-pl.com
PROMOCJA! WANNY Z HYDROMASAŻEM NAWET DO -25% - TYLKO PRZEZ:  Timer

Baterie łazienkowe wolnostojące Liczba produktów: 11

Kategorie
Filtruj

Nowoczesne łazienki coraz częściej przypominają pokoje kąpielowe, w których można nie tylko szybko się umyć, ale także oddać się relaksowi. Sprzyjają temu kabiny prysznicowe z hydromasażem albo wygodne wanny wolnostojące. Wanny tego rodzaju mogą być instalowane w pewnej odległości od ściany, dlatego nie sprawdzi się z nimi klasyczna armatura łazienkowa. W takich przypadkach zdecydowanie lepsze okazują się baterie łazienkowe wolnostojące. W sklepie Hydro San znajdziesz duży wybór eleganckich baterii różnego typu, w tym także modele wolnostojące.

Poznaj innowacyjne rozwiązania, czyli baterie wolnostojące

Baterie wolnostojące wannowe, inaczej nazywane podłogowymi, to idealna alternatywa dla baterii montowanych na ścianie lub na brzegu wanny. To nowoczesne rozwiązanie sprawia, że łazienka nabiera niebanalnego charakteru. Dostępne w naszym sklepie baterie wolnostojące charakteryzują się oryginalnym designem, który z powodzeniem wpasuje się w łazienki utrzymane w minimalistycznym stylu. Równie elegancko zaprezentuje się w pomieszczeniu bardziej tradycyjnym. Można je z powodzeniem skomponować z każdym rodzajem wanny, ponieważ baterie łazienkowe wolnostojące zawsze wyglądają doskonale. Dzięki takiemu rozwiązaniu poczujesz się w swojej łazience jak w luksusowym SPA.

Jak zamontować baterię wolnostojącą?

Aby móc zainstalować w swojej łazience baterię wolnostojącą, musisz odpowiednio dostosować instalację wodną i poprowadzić wszystkie przyłącza. Najłatwiej zrobić to na etapie projektowania łazienki lub w trakcie generalnego remontu.Bateria łazienkowa wolnostojąca montowana jest bezpośrednio w podłodze, dlatego należy dokładnie przemyśleć miejsce jej montażu. Wybierając odpowiedni egzemplarz, dobrze jest zwrócić uwagę na długość wylewki i dopasować ją do wielkości wanny. Baterie dostępne w naszej ofercie wyposażone są dodatkowo w słuchawkę prysznicową, dzięki czemu są równie funkcjonalne, jak klasyczne baterie ścienne. 

Baterie łazienkowe wolnostojące Hydro San – zaufaj jakości

Wyposażając łazienkę, warto postawić na urządzenia, które nie tylko pięknie się prezentują, ale także posłużą przez wiele lat. Baterie wannowe wolnostojące oferowane przez Hydro San wykonane są z materiałów najwyższej jakości z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dlatego obejmujemy je wieloletnią gwarancją, ponieważ doskonale wiemy, że nie będą sprawiały Ci najmniejszego problemu podczas użytkowania. Wszystkie baterie wykonane są z mosiądzu wysokiej jakości pokrytego powłoką w kolorze błyszczącego chromu. Jest on odporny na wysoką temperaturę i przebarwienia, a także łatwo się go czyści. Słuchawka prysznicowa wykonana jest z tworzywa PCV charakteryzującego się dużą trwałością. Dla większej wygody użytkowania połączyliśmy ją z wężem natryskowym Sliver o długości 150 cm.

Komfort i styl, czyli baterie wolnostojące wannowe

Najważniejszym elementem zapewniającym komfort użytkowania naszych baterii wolnostojących jest głowica ceramiczna, która jest rozwiązaniem zdecydowanie lepszym niż często używane głowice uszczelkowe. Dzięki niej szybciej wyregulujesz strumień wody. Jest ona także łatwiejsza w konserwacji. Wylewki naszych baterii wyposażone są w perlatory, które napowietrzają strumień wody, dzięki czemu można zdecydowanie zmniejszyć poziom jej zużycia. Jednouchwytowe baterie wolnostojące to rozwiązanie bardzo wygodne i łatwe w obsłudze, dodatkowo zainstalowaliśmy przełącznik pozwalający na szybką zmianę strumienia wody z kranu na słuchawkę. Warto też dodać, że kupując nasze baterie wolnostojące, otrzymujesz w komplecie węże przyłączeniowe i śruby montażowe, czyli wszystko, czego potrzebujesz do instalacji nowej baterii.