hydrosan.eu Reviews with ekomi-pl.com
PROMOCJA! WANNY Z HYDROMASAŻEM NAWET DO -25% - TYLKO PRZEZ:  Timer

FAQ

Ile osób może jednocześnie korzystać z jacuzzi ogrodowego?

W zależności od wybranego modelu, jacuzzi zewnętrzne może użytkować nawet 7 osób jednocześnie.

Czy jacuzzi ogrodowe można użytkować przez cały rok?

Tak, niektóre modele jacuzzi zewnętrznych są przeznaczone do użytkowania przez cały rok.

Czy jacuzzi ogrodowe wymaga specjalistycznej instalacji?

Tak, jacuzzi ogrodowe wymagają specjalistycznej instalacji. Zalecamy skorzystanie z usług wykwalifikowanego ekipy instalatorskiej.

Jak często trzeba czyścić wodę w jacuzzi zewnętrznym?

Woda w jacuzzi zewnętrznym powinna być regularnie czysta, aby zapewnić higieniczną kąpiel. Częstotliwość czyszczenia zależy od częstotliwości korzystania z jacuzzi.

Jak korzystać z wanny z hydromasażem?

Należy masować się wodą po właściwej kąpieli, ponieważ ciało musi być czyste. Sterowanie hydromasażem może być ręczne za pomocą przycisku na krawędzi wanny lub elektroniczne.

Jakie są zalety wanny spa od tego producenta?

Wanny te są wysokiej jakości, luksusowe i posiadają atrakcyjne ceny. Mają funkcję dezynfekcji ozonowej, która pozwala na pozbycie się bakterii i zapachów z wody. Dodatkowo, wanny posiadają wiele udogodnień takich jak panel kontrolny z radiem, elektryczny protektor przeciw wyciekom i słuchawki prysznicowe.

Czy kabiny prysznicowe z hydromasażem są trwałe?

Tak, nasze kabiny charakteryzują się doskonałą jakością wykonania i zastosowaniem odpowiednich materiałów takich jak aluminiowe profile i hartowane szkło, co zapewnia ich trwałość i brak nieoczekiwanych awarii.

Czy dysze hydromasażu są łatwe w obsłudze?

Tak, nasze kabiny zostały wyposażone w niezwykle wydajne i łatwe w obsłudze dysze, które są sterowane za pomocą dotykowego panelu.

Czy kabiny z hydromasażem dostępne są z różnymi rodzajami brodzików?

Tak, nasze kabiny są dostępne zarówno z głębokim, jak i niskim brodzikiem, co pozwala na dopasowanie właściwego wariantu do danej łazienki.

Czy kabiny z hydromasażem i sauną posiadają specjalne funkcje?

Tak, niektóre nasze kabiny zostały wyposażone w funkcjonalne siedziska, specjalne oświetlenie LED, a także masażer stóp.