hydrosan.eu Reviews with ekomi-pl.com
PROMOCJA! WANNY Z HYDROMASAŻEM NAWET DO -25% - TYLKO PRZEZ:  Timer

Brodziki prysznicowe półokrągłe Liczba produktów: 17

W tej kategorii nasz sklep internetowy oferuje rewelacyjne i niezwykle funkcjonalne brodziki prysznicowe, które są chętnie wybierane przez naszych klientów ze względu na ich bardzo dobre wykonanie. Znajdziesz tutaj konkretnie brodziki prysznicowe półokrągłe, które stanowią doskonałe rozwiązanie zarówno do tradycyjnych, jak i bardziej nowoczesnych wnętrz. Brodziki półokrągłe, które oferujemy, są dostępne w przeróżnych wersjach, dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemów z tym, żeby wybrać dla siebie interesujący model.

Kategorie
Filtruj

Szeroki asortyment półokrągłych brodzików Cię zachwyci

Bez względu na to, czy szukasz niewielkiego brodzika, czy może bardzo dużego egzemplarza — jesteśmy przekonani, że znajdziesz go w ofercie naszego sklepu internetowego Hydro San. Decydując się na zakupy, koniecznie zwróć uwagę również na eleganckie kabiny prysznicowe, funkcjonalne wanny wolnostojące, czy niezwykle wytrzymałe baterie łazienkowe. W Hydro San udowadniamy, że funkcjonalne i estetyczne wykończenie łazienki wcale nie musi wiązać się z wieloma godzinami poświęconymi na poszukiwanie odpowiedniego wyposażenia, czy z ogromnymi kosztami.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze brodziki prysznicowe półokrągłe?

Najważniejszą zaletą oferowanych przez nas brodzików jest oczywiście ich rewelacyjne wykonanie. Wszystko dzięki zastosowaniu bardzo dobrych materiałów, takich jak chociażby akryl sanitarny, który jest charakterystyczny ze względu na to, że bardzo dobrze i naprawdę długo służy. Brodziki prysznicowe półokrągłe, które tutaj znajdziesz, mają specjalnie wzmacniany spód — jest on niezwykle gruby i mocny, co oczywiście przekłada się na komfortowe użytkowanie. W tym miejscu musimy również wspomnieć o tym, że dno naszych brodzików jest pokryte specjalnymi wypustkami — ich zastosowanie sprawia, że kąpiel w takim brodziku jest bezpieczna nawet dla najmłodszych i dla osób starszych. Wypustki chronią przed przypadkowym poślizgnięciem się lub potknięciem.

Brodziki półokrągłe i ich inne zalety

Możesz wybrać dla siebie brodzik prysznicowy półokrągły o średnicy 90 lub 45 mm, dzięki czemu bez problemu dopasujesz odpowiedni wariant do swojej łazienki. Koniecznie zwróć uwagę na nasze brodziki, które są od razu wyposażone w kompletny syfon z uszczelkami. Czy zakupy do łazienki mogą być prostsze i bardziej bezproblemowe? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferowane brodziki są dostępne w standardowej grubości, ale i w wersjach slim, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Nasze akrylowe brodziki są chętnie wybierane również ze względu na to, że ten materiał jest gładki i bardzo ciepły w dotyku. Jest to oczywiście bardzo istotne w przypadku wyposażenia do łazienek.

Wysoka jakość wykonania półokrągłych brodzików

Akryl nie żółknie ani nie skrzypi w trakcie użytkowania. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że jego pielęgnacja nie sprawia problemów nawet tym osobom, które nigdy wcześniej nie miały okazji takich materiałów stosować. W przypadku akrylu należy pamiętać tylko o tym, że nie zaleca się stosować do niego środków żrących. Już teraz zapoznaj się z proponowanymi przez nas brodzikami półokrągłymi i wybierz dla siebie interesujący model. Takie egzemplarze stanowią świetne rozwiązanie do małych i jeszcze mniejszych łazienek, ponieważ nie zajmują zbyt wiele miejsca, a przy tym są bardzo funkcjonalne. W Hydro San gwarantujemy zadowolenie z zakupów. Wybrane u nas brodziki z całą pewnością zachwycą Cię swoim rewelacyjnym wykonaniem, dużą praktycznością i naprawdę atrakcyjną ceną. Wyposażenie łazienki z naszym sklepem stanie się prawdziwą przyjemnością.