hydrosan.eu Reviews with ekomi-pl.com
PROMOCJA! WANNY Z HYDROMASAŻEM NAWET DO -25% - TYLKO PRZEZ:  Timer

Kabiny z hydromasażem narożne Liczba produktów: 28

Kategorie
Filtruj

Kabiny prysznicowe z hydromasażem — namiastka luksusu w domowym zaciszu

Kabiny prysznicowe z hydromasażem to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na zrelaksowanie się podczas kąpieli i zadbanie o swoje dobre samopoczucie. Hydromasaż to nic innego jak masaż wodny, który wykonywany jest przy pomocy specjalnych dysz umieszczonych w kabinie prysznicowej. Dysze te wydmuchują strumień wody o różnych kierunkach i siłach, co pozwala na masowanie poszczególnych partii ciała i umożliwia lepsze ukrwienie skóry. Wiele modeli posiada również dodatkowe funkcje, takie jak sauna czy oświetlenie LED, co urozmaica prysznic. Popularne są również kabiny z hydromasażem wyposażone we wbudowane radio oraz głośniki, pozwalające na słuchanie muzyki podczas relaksującej kąpieli. 

Kabiny prysznicowe z hydromasażem do każdej łazienki

Kabiny prysznicowe z hydromasażem mogą być zamontowane zarówno w łazience o większych, jak i mniejszych rozmiarach. W przypadku małych łazienek warto jednak zwrócić uwagę na modele, które nie zajmują dużo miejsca i są łatwe w instalacji. Narożne kabiny prysznicowe doskonale sprawdzają się w łazienkach o mniejszych metrażach, ponieważ pozwalają na wydajne zagospodarowanie przestrzeni. Jedną z zalet kabin prysznicowych z hydromasażem jest to, że pozwalają one na oszczędność czasu i wody. Kąpiel w tradycyjnej wannie zajmuje zazwyczaj więcej czasu niż prysznic, a ponadto woda w wannie szybko traci ciepło, co wiąże się z koniecznością jej uzupełniania. W przypadku kabin prysznicowych z hydromasażem woda jest cały czas gorąca, a dodatkowo dysze masujące sprawiają, że kąpiel trwa krócej, ale jest bardziej intensywna.

 

Niezawodne oraz innowacyjne kabiny prysznicowe z hydromasażem Hydrosan

Niektóre modele naszych kabin prysznicowych z hydromasażem wyposażone są w takie udogodnienia jak światło LED tworzące niepowtarzalny klimat podczas kąpieli, półkę na kosmetyki czy wieszaki, dzięki czemu branie prysznica jest jeszcze przyjemniejsze i wygodniejsze. Ponadto przy wytwarzaniu naszych produktów korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów i sprawdzonych komponentów, dzięki czemu kabiny z hydromasażem nie tylko prezentują się estetycznie i zapewniają niezrównane wrażenia, ale też są bezpieczne oraz bezawaryjne w użytkowaniu.