• O NAS

o nas

Firma Hydro San znajduję się w Łukowie, działa na rynku już od 2007r.

Na wszystkie produkty udzielamy 2 letniej Gwarancji.

Jesteśmy firmą, której celem jest dystrybucja elementów wyposażenia łazienek takich jak wanny z hydromasażem, kabiny masażowo-parowe, kabiny prysznicowe.

Naszą ofertę stanowią produkty o nowoczesnym, świeżym wyglądzie, cechujące niepodważalna jakość wykończenia połączona z materiałami, których nie spotkają Państwo w konkurencyjnych artykułach.

Oferta jest starannie dobierana pod kątem aktualnych trendów w modzie a całe serie produktów są zastępowane przez nowe, lepsze technicznie i wysmakowane pod względem designu.

Oferujemy najlepsze z dostępnych materiałów i najbardziej dopasowane układy. Komponenty takie jak pompy wodne, dmuchawy powietrzne, podgrzewacze, cechuje największa na rynku sprawność połączona z wysoką kulturą pracy. Stosujemy skuteczne metody oczyszczania wanien i magistrali wodnej oraz powietrznej, co gwarantuje sterylność i zdrową kąpiel.

Nasza długa znajomość branży zaowocowała doświadczeniem, które pozwala na wybranie produktów o jak największym stosunku jakości do ceny. Mimo tego nie idziemy na kompromis, nie stosujemy tanich rozwiązań czy materiałów – dążymy do maksymalnego zadowolenia klienta z wybrania naszej oferty.

Jesteśmy bezpośrednim importerem wanien oraz kabin prysznicowych, stąd niepowtarzalne ceny.

Posiadamy w każdym jednym województwie serwisantów.

Na Wszystkie wanny Posiadamy certyfikaty jakości CE, ISO itp.

 

Dzięki naszym produktom poczujesz się jakbyś był w salonie SPA, wysoki komfort oraz standard wyposażenia.

baner3.jpg  FIRMA-ROKU_2021.jpg
Sukces-Roku-2021.pngzloto800x800.jpgFIRMA-ROKU_2020.jpg
 lazienki_2020_logo_400.pngpieczatka-wiarygodna-2020_3.pngpfw_pieczec_250x250.png Dobra Marka 2020 Hydro San Polska Dobra Marka Hydrosan 2020 LUKSUSOWA-MARKA-ROKU-EMBLEMAT-LMR2019.jpg

 
HydroSan_maly.jpg HydroSan_PLDM_maly.jpg
HYDROSAN-certyfikat-1.jpgKonsumencki-Hydrosan-certyfikat-2020.jpg
Konsumencki-Hydrosan-certyfikat-2019.jpg Konsumencki-HYDROSAN-certyfikat-2018(1).jpg Konsumencki-Hydrosan-certyfikat-2017(1).jpghydro-san-2015.jpg hydro-san-2016.jpg hydro-san-2017.jpg

hydro-san.jpg     Podziekowania-dla-Hydro-San.jpg
 

Wiarygodna firma Hydrosan certyfikat wiarygodna firma HYDROSAN
 
Certyfikat wiarygodności Hydrosan  Wiarygodna-Firma-2016-300x212.jpg