Relaks i odpoczynek to nieodłączna, jakże konieczna część życia. Masaże wodne, nastrojowe podświetlenie i terapia kolorem czy zapachem, przyjemna kąpiel w wysokiej jakości jacuzzi ogrodowym to pełnia luksusu we własnym ogrodzie. Właściciele domów czy apartamentów z ogrodem starają się tak zagospodarować ich przestrzeń, by móc w nich aktywnie odpoczywać na łonie natury. Uzupełnienie dużego tarasu albo ogrodu o jacuzzi pozwoli na stworzenie domowego SPA nawet dla kilku osób. Wybór wersji do zabudowy to możliwość idealnego wkomponowania urządzenia w projekt ogrodu, a jednocześnie stworzenie miejsca do relaksu dla nawet pięciu osób jednocześnie.

Szerokie możliwości wanien jacuzzi HydroSan

Z jacuzzi można mieć do czynienia w wielu miejscach — baseny, aquaparki, hotele czy obiekty SPA wykorzystują wodne masaże do poszerzenia oferty swoich usług. Modele tam dostępne potrafią być bardzo zróżnicowane, najczęściej jednak to stosunkowo proste produkty z niewielką ilością najprostszych dysz i brakiem dodatkowych funkcjonalności. W ofercie HydroSan można znaleźć ponad 30 modeli jacuzzi ogrodowych, których zróżnicowana funkcjonalność, możliwości i estetyka wykonania, a także wymiary doskonale wpiszą się w każde gusta. Zróżnicowana ilość miejsc, zarówno siedzących, jak i leżących pozwoli dopasować jacuzzi do potrzeb. Wanny jacuzzi do ogrodu można również dodatkowo doposażyć w wybrane akcesoria, tworząc zestaw idealny.

Rodzaje dysz używanych w jacuzzi

Jacuzzi ogrodowe HydroSan z serii SPA wyposażone są w zróżnicowane dysze zapewniające pełnię komfortu. Są one wpuszczane w bryłę wanny, nie wystają ponad powierzchnię akrylu. Wykonanie ze stali nierdzewnej oraz systemy automatycznego czyszczenia dysz oraz filtracji wody pozwalają na długie użytkowanie, praktycznie bez konieczności ręcznej konserwacji. Możliwe dysze w wannach to:

 • wulkaniczne dysze kierunkowe o dużej średnicy,
 • wodne dysze kierunkowe o średniej i dużej średnicy – 3, 4 lub 5 cali,
 • dysze wodne rotacyjne,
 • małe dysze wodne punktowe i funkcyjne, na przykład do masażu barków,
 • dysze powietrzne, w tym również LED,
 • wodospady LED.

Dobre modele jacuzzi wyposażone są w oświetlenie LED w przynajmniej kilku kolorach. Pozwala to na stworzenie wyjątkowego nastroju podczas kąpieli i relaksu, zwłaszcza nocą. Wykorzystywane jest także w tak zwanej terapii kolorem, która umożliwia jeszcze szersze odprężenie podczas masaży wodnych.

Trwała powłoka i doskonała izolacja

Konstrukcja wanny jacuzzi do ogrodu powinna być trwała i odporna na różne warunki. Bardzo istotne jest także jej właściwe zabezpieczenie przez producenta, izolacja termiczna, jak i hydroizolacja zwłaszcza elementów elektrycznych i elektronicznych. Jacuzzi SPA to produkt wykonany z odpornej stali z powłoką akrylową. Stosowany w produktach akryl sanitarny pochodzi z USA i ma doskonałą jakość oraz odporność na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, a także odbarwienia.

Większość wanien dostępne jest w jednym z wielu kolorów, na przykład Ocean WaveMidnight Opal, szaro-biały czy perłowy. Wanny z obudową kompozytową mają z zewnątrz estetyczne kolory dobrane w taki sposób, by komponowały się z ogrodem czy tarasem o każdej porze roku, na przykład imitujące drewno, ale niewymagające konserwacji. Wszystkie produkty z kategorii ogrodowych jacuzzi posiadają starannie wykonaną, skuteczną izolację. Izolowana jest niecka, jak również podłoga i obudowa. Nie tylko podnosi to komfort użytkowania i bezpieczeństwo, ale także sprzyja oszczędzaniu energii używanej do ogrzewania wody.

Intuicyjne sterowanie i automatyczne oczyszczanie

Marka HydroSan dba o każdy aspekt oferowanych wanien jacuzzi do ogrodu. Istotnym elementem z punktu widzenia użytkowania jest odpowiedni komputer sterujący funkcjami wanny. Dobrze zaprojektowane algorytmy w amerykańskich i kanadyjskich komputerach sterujących umożliwiają łatwą obsługę i dobór funkcji. Ale sterownik to także proces automatyzacji czyszczenia wanny, bezpieczeństwo w przypadku awarii, współpraca z czujnikami poziomu wody. W zależności od modelu istnieje możliwość czasowego uruchamiania poszczególnych funkcji. Dezynfekcja ozonowa zapewnia najwyższy stopień higieny. Filtry wody poprawiają komfort w trakcie użytkowania. Całe sterowanie odbywa się na intuicyjnym, słońco- i wodoodpornym panelu z wyświetlaczem.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Każde jacuzzi do ogrodu marki HydroSan to produkt o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Już sama niecka wanny posiada dno antypoślizgowe, by zapobiec przypadkowym upadkom, a także komfortowe zagłówki w wybranych modelach wspierające pozycję podczas kąpieli. Ale bezpieczeństwo to przede wszystkim szereg zabezpieczeń mechanizmów urządzenia:

 • przed przebiciem i przegrzaniem dla pomp – wodnej i powietrznej,
 • zabezpieczenie podgrzewacza przed pracą bez odpowiedniego poziomu wody, a także przed przegrzaniem i przebiciem,
 • główne zabezpieczenie antyprzepbiciowe,
 • zawory kulowe przy pompach i podgrzewaczu,
 • czujniki poziomu wody,
 • stabilna konstrukcja i wzmocnienia, wsporniki niecki w miejscach potencjalnie największego nacisku.

Do jacuzzi można zakupić termoizolacyjne pokrycie termiczne, które dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo w czasie, gdy wanna nie jest użytkowana. Jest doskonale izolowana również od spodu i po bokach, co zapewnia długie utrzymywanie temperatury wody przy jedynie niewielkim użyciu podgrzewacza.

Luksusowe wanny jacuzzi

Oferowane przez firmę HydroSan produkty spełniają wysokie normy jakości. Dysze są regulowane, zarówno ich poziom napowietrzania, jak i siły masażu. Odczucie masowania ciała wodą i powietrzem pozwala na pełne odprężenie. Magistrala powietrzna jest równoległa, co oznacza, że każda z dyszy jest zasilana oddzielnie, dając możliwość uzyskania tak samo mocnego strumienia.

Dysze wodne połączone są w zamkniętym obiegu, zaś krążąca woda stale podlega filtracji. Jacuzzi posiadają nawet pojemniki umożliwiające aromaterapię, a także światłowodowe wiązki LED pozwalające na tak zwaną koloroterapię. Wszystkie zastosowanie technologie pozwalają na uzyskanie produktu luksusowego, najwyższej jakości.

Skomponuj własną wersję jacuzzi

Zakup wanny jacuzzi do ogrodu to konieczność podjęcia szeregu decyzji. Kiedy już zdecyduje się na określony model, którego wymiary, ilość miejsc oraz funkcjonalności spełniają wymagania, warto jeszcze rozważyć zakupienie dodatkowych elementów. Czasami, w zależności od modelu możliwy jest wybór koloru wnętrza, który decyduje o wyglądzie całości.

Marka HydroSan proponuje także szereg produktów komplementarnych oraz dodatkowego wyposażenia, na przykład wspomniane pokrycie termiczne, jak również specjalny podnośnik i stojak do niego. Warto rozważyć także zakup schodków lub poręczy ułatwiających wchodzenie, zwłaszcza w przypadku wolno stojących produktów. Radio CD/DVD z dwoma głośnikami to również opcjonalne wyposażenie jacuzzi. 

Co wyróżnia produkty marki HydroSan?

Jacuzzi SPA HydroSan to synonim dbałości o szczegóły w każdym aspekcie. Jego izolacja jest gruba i skuteczna, w przypadku niecki to nawet 3 centymetry pianki PUR, obudowa – 15-milimetrowa warstwa pianki z trwałą folią. Wnętrze jacuzzi jest doskonale zaprojektowane i wykończone ze starannością, przewody olistwowane i ułożone w porządku, pianka znajduje się jedynie na tych elementach, które tego wymagają. Również podłoga jest gruba, dodatkowo wzmocniona i dostatecznie solidna, uniemożliwiając dostanie się szkodników, gryzoni oraz zapewniając zwiększoną trwałość. Jej ocieplenie 1,5-centymetrową pianką pozwala na jeszcze lepszą izolację od podłoża całego jacuzzi.

Montaż wysokiej jakości wanny ogrodowej jacuzzi marki HydroSan to doskonała inwestycja. Dzięki niej masz możliwość korzystania z wysokiej jakości produktu dopracowanego w najdrobniejszym szczególe. Każde jacuzzi HydroSan to brak kompromisów w kwestiach komfortu, bezpieczeństwa i ergonomii korzystania.

Dystrybutor dostarcza wiele doskonałych produktów, wśród których możesz wybrać taki, który idealnie spełnia Twoje potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i złożenie zamówienia. Można również skorzystać z okresowych promocji na wybrane produkty. Służymy fachowym doradztwem i pomocą.