hydrosan.eu Reviews with ekomi-pl.com
PROMOCJA! WANNY Z HYDROMASAŻEM NAWET DO -25% - TYLKO PRZEZ:  Timer

Kabiny z hydromasażem firmy Hydrosan

2019-10-16 12:59:00
Kabiny z hydromasażem firmy Hydrosan

Komfortowa i estetyczna łazienka to jedno z podstawowych pomieszczeń w każdym domu. Wyposażenie jej w elegancką, trwałą i funkcjonalną kabinę prysznicową to już standard. Wartością dodaną do takiego rozwiązania może być wbudowany hydromasaż w kabinie. Wtedy nawet zwykła łazienka w prosty sposób staje się domowym SPA. Kabiny z hydromasażem firmy Hydrosan to szeroki wybór różnorodnych modeli, od klasy podstawowej do premium, które można wykorzystać w różnorodnych aranżacjach łazienki. Każdy projekt kabiny jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, zaś jego wykonanie to najwyższej jakości materiały i wykończenie.

Bogata oferta firmy Hydrosan

Marka Hydrosan obecna jest na rynku od 2007 roku. Jej siedziba mieści się w Łukowie. Wieloletnie doświadczenie w doborze i sprzedaży zróżnicowanych rozwiązań wodnego relaksu i higieny do łazienki, a także do ogrodu pozwala na przedstawienie szerokiej oferty sprawdzonych produktów. Hydrosan to nie tylko wanny z jacuzzi i kabiny prysznicowe, ale również starannie dobrane baseny z bogatym wyposażeniem, jacuzzi, panele prysznicowe i baterie, oraz szereg modeli kabin prysznicowych z hydromasażem. Produkty oferowane przez firmę są doskonałej jakości, bez kompromisów w kwestii materiałów wykonania. Dzięki temu mogą być użytkowane przez wiele lat i cały czas przynosić pełnię satysfakcji.

Klasyczne kabiny z hydromasażem

Wśród produktów z kategorii kabin prysznicowych i brodzików na szczególną uwagę zasługują kompletne zestawy kabin prysznicowych z hydromasażem. W wydaniu klasycznym produkty te wyposażone są w głębokie brodziki wykonane z akrylu sanitarnego ABS z antypoślizgową konstrukcją dna. Na bazie brodzików opiera się konstrukcja kabiny. Brodziki posiadają estetyczną i łatwą w utrzymaniu czystości obudowę zewnętrzną będącą częścią zestawu. Każda z kabin z przodu wykonana jest ze szkła hartowanego o grubości 6mm, które zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Szkło mocowane jest z użyciem wytrzymałych profili aluminiowych, które dodatkowo określają ponadprzeciętną estetykę i jakość wykonania produktu. Aluminium jest łatwe do utrzymania w czystości i nie ma tendencji do utleniania się jak inne materiały.

Kabina prysznicowa w zależności od modelu wyposażona jest w określoną ilość dysz wodnych różnej wielkości. W zestawie znajdują się wylewki dobrej jakości, a u góry zamontowana komfortowa deszczownica oraz dopasowane oświetlenie. Słuchawka prysznicowa z wężem również stanowi element wyposażenia kabiny. Kabiny klasyczne, na planie kwadratu z zaokrąglonym rogiem o wymiarach 90 x 90 lub 100 x 100 centymetrów i głębokim brodzikiem posiadają we wnętrzu również siedzisko. Każda z kabin wyposażona jest w panel sterujący i kontrolny. Intensywność oraz temperatura wody regulowane są z pomocą dedykowanych przełączników i regulatorów. Wybrane kabiny wyposażone są także w lustro oraz półki czy zintegrowane pojemniki na kosmetyki. Sprawdzą się idealnie nawet na przestrzeni niewielkich łazienek dzięki swoim kompaktowym wymiarom i wielofunkcyjności.

Przestronne kabiny Hydrosan

Wśród modeli kabin prysznicowych z hydromasażem wartym uwagi jest produkt nadający się również do bardziej przestronnych wnętrz. Kabiny o zwiększonej szerokości oraz długości to świetne rozwiązanie, gdy nie ma konieczności oszczędzania przestrzeni w łazience. Kabiny z hydromasażem o wymiarach 110 x 110 centymetrów lub prostokątne o różnych szerokościach i długościach zapewniają w swoim wnętrzu pełną swobodę ruchu. Mogą posiadać zwiększoną ilość i zróżnicowanie funkcyjne dysz, dodatkowe oświetlenie LED, a także przyrząd do masażu nóg czy wentylator. Wejście do kabin prostokątnych oraz panel sterujący w zależności od modelu może znajdować się na środku dłuższej krawędzi kabiny lub też jej rogu – jest to wtedy kabina narożna. Przestronna kabina z głębokim brodzikiem pełni jednocześnie funkcję komfortowej wanny, zwłaszcza w przypadku modeli prostokątnych o większych długościach – 140 czy nawet 165 centymetrów.

Kabiny z płytkim brodzikiem

Bogata oferta kabin z hydromasażem Hydrosan to także modele z płytkim, niskim brodzikiem. Zapewnia on wygodne wejście do wnętrza kabiny, bez konieczności wyższego podnoszenia nóg. Jest to dla niektórych osób wymóg konieczny dla kabiny na przykład ze względu na problemy ze stawami czy inne choroby, albo po prostu określoną estetykę wnętrza. Kabina taka wyposażona jest w wielu modelach dodatkowo w rozkładane siedzisko, które umożliwia komfortowe korzystanie z dysz masujących. Ponownie, w zależności od modelu może być wyposażona w białe, czarne lub lustrzane wykończenie ze szkła hartowanego z tyłu, a także elementy z estetycznego i funkcjonalnego aluminium. Wybrane modele kabin mogą również posiadać ozdobne elementy drewniane, a szkło hartowane w całej kabinie elegancko przyciemnione. Kabiny prysznicowe z brodzikiem to nie tylko modele narożne o klasycznych wymiarach 90×90 cm oraz większe 100×100 cm z zaokrąglonym rogiem, ale również obszerna kabina prostokątna 125×90, do której wchodzi się centralnie.

Komfortowe kabiny prysznicowe z wanną

Kabiny prysznicowe prostokątne wyposażone w głęboki brodzik mogą z powodzeniem pełnić funkcję wanny. Brodziki wykonane są z ABS i akrylu sanitarnego o grubości 5 mm, odpornego na rysy czy ścieranie. Dno jest wzmocnione dodatkową metalową konstrukcją, ustawioną na stabilnych regulowanych nogach. Faktura dna została specjalnie zaprojektowana, by zapobiec przypadkowemu poślizgnięciu się. Kabina posiada spust wody – korek typu klick-klack, estetyczny i wygodny w użytkowaniu. Kabiny w zależności od modelu mogą być możliwe do montażu w rogu pomieszczenia – wtedy dostępna jest wersja prawa i lewa albo też przy ścianie, z przesuwnymi drzwiami wejściowymi na dłuższym boku. Modele z serii premium w wannie posiadają także dysze wodne do hydromasażu oraz wygodny zagłówek i profilowany kształt, umożliwiając wielofunkcyjne korzystanie z kabiny.

Technologie używane w kabinach prysznicowych

Marka Hydrosan proponuje sprawdzone pod kątem jakości produkty posiadające wiele doskonałych nowoczesnych rozwiązań. Są one dostępne w zależności od modelu, jednak każda z kabin jest sterowana elektronicznie z użyciem intuicyjnego panelu umiejscowionego na szkle hartowanym bądź aluminium. Kabiny mają regulowaną temperaturę oraz intensywność stosowanych masaży wodnych. Alternatywnie można używać również słuchawki prysznicowej zamiennie z komfortową, w niektórych modelach podświetlaną różnymi kolorami deszczownicą. Ponadto w kabinach z hydromasażem znaleźć można:

 • radio i głośnik, również z możliwością synchronizacji z telefonem – odbieraniem rozmów,
 • półki na kosmetyki estetycznie wkomponowane w konstrukcję,
 • wbudowane pojemniki na płyny do kąpieli i szampony,
 • lustra, również z podświetleniem lub półką,
 • dodatkowe oświetlenie LED, także wielokolorowe,
 • wentylator, system wentylacyjny,
 • przyrząd do masażu stóp,
 • moduł do sterylizacji ozonowej zapewniający pełną higienę korzystania z kabiny.

Drzwi do kabin montowane są na wygodnych w użytkowaniu i cichych łożyskowanych rolkach. Krawędzie wyposażone są w magnetyczne uszczelki, które dzięki samo domykającej się konstrukcji zapewniają szczelność kabiny. Różnego typu dysze do masażu wykorzystywane w kabinach zapewniają komfort i odprężenie. Są to:

 • małe i duże dysze obrotowe,
 • luksusowe boczne dysze typu bryza,
 • do masażu igiełkowego — wodna akupunktura,
 • dysze luksusowe BIG LUX JETS.

Wszystkie technologie zastosowane w kabinach to sprawdzone rozwiązania dopracowane w wielu szczegółach. Oprócz nich wykończenie kabin oraz ich projekt zgodny z aktualnymi trendami pozwala na dopasowanie do wystroju praktycznie każdej łazienki.

Materiały wykorzystywane w kabinach marki Hydrosan

Doświadczenie na rynku kabin prysznicowych pozwala firmie na przemyślany i właściwy dobór materiałów, jakie wykorzystywane są do produkcji wybranych modeli kabin. Nie jest stosowany tani plastik w wykończeniu paneli z dyszami czy sterowaniem – te strategiczne miejsca muszą być wykonane solidnie, trwale i estetycznie. Dlatego też w kabinach Hydrosan znaleźć można hartowane szkło o odpowiedniej grubości oraz dobrej jakości aluminium. Profile aluminiowe, z których wykonana jest konstrukcja każdej kabiny, zapewniają trwałość i niezawodność, są również łatwe w utrzymaniu czystości.

Szkło hartowane o optymalnej dla tego typu konstrukcji grubości 6 mm wykorzystywane jest na przednie ścianki oraz drzwi, jak również w wybranych modelach tylne ścianki. Bezbarwne, białe, czarne lub lustrzane albo przydymione w nowoczesnych projektach zapewnia ponadczasowy wygląd kabiny. Hartowanie szkła nie tylko zwiększa jego wytrzymałość i odporność na stłuczenia, ale również bezpieczeństwo użytkowania. W razie uszkodzenia lub stłuczenia nie pęka na duże, mogące poważnie zagrażać życiu lub zdrowiu kawałki, ale na dużą ilość drobnych i lekkich kawałeczków.

Brodziki kabin wykonane są z lekkiego i trwałego ABS z powłoką sanitarnego akrylu 5mm. Takie rozwiązanie zapewnia optymalny kształt brodzika, a jednocześnie trwałą powierzchnie odporną na zarysowania i wycieranie. Konstrukcja wzmocniona stalowym stelażem na regulowanych nogach ułatwia montaż kabiny, zaś obrotowy syfon pozwala na dopasowanie do istniejącej instalacji. Biała obudowa wysokiego brodzika nie tylko chroni wnętrze, ale również zapewnia spójną estetykę całosci konstrukcji. 

Opcje dodatkowe w wyposażeniu kabin z hydromasażem

Kabiny Hydrosan to optymalne wyposażenie w atrakcyjnej cenie. Duży wybór wielkości i układu kabin, rodzajów wykończenia gwarantuje możliwość dopasowania ich do szczególnych potrzeb użytkowników. Dodatkowo każdą z nich można wyposażyć w nowoczesny mechanizm wytwarzający parę ze sterylizatorem ozonowym. To domowa sauna parowa we własnej łazience, w kabinie prysznicowej. Moduł pozwala na domowe odprężenie w optymalnych, dostosowanych do potrzeb warunkach. Sterylizacja ozonowa natomiast gwarantuje higienę i bezpieczeństwo użytkowania. Ta technologia zapewnia sterylizację wnętrza kabiny bez konieczności używania mocnych środków chemicznych. Jest szczególnie przydatna, gdy w domu mieszkają małe dzieci, osoby starsze wrażliwe na substancje chemiczne, czy też alergicy. Ozonowanie pozwala na pozbycie się drobnoustrojów, bakterii czy grzybów, dla których mokre i ciepłe środowisko w łazience jest idealne do rozwoju.

Autor:Hydrosan