hydrosan.eu Reviews with ekomi-pl.com
PROMOCJA! WANNY Z HYDROMASAŻEM NAWET DO -25% - TYLKO PRZEZ:  Timer

Ile kosztuje kabina prysznicowa z brodzikiem? Porównanie cen i cech naszych bestsellerów

2023-08-30 16:42:00
Ile kosztuje kabina prysznicowa z brodzikiem? Porównanie cen i cech naszych bestsellerów

Kiedy myślimy o remoncie łazienki lub jej urządzaniu od podstaw, jednym z kluczowych elementów jest wybór kabiny prysznicowej. Dla wielu z nas jest to ważny element wyposażenia łazienki, który ma być nie tylko funkcjonalny, ale też estetyczny. Jednak jak wybrać odpowiednią kabinę prysznicową i ile będzie to mniej więcej kosztowało? W poniższym artykule dokładnie przeanalizujemy cenę oraz cechy najpopularniejszych kabin prysznicowych z brodzikiem dostępnych w naszej ofercie.


Czym kierować się przy wyborze kabiny prysznicowej?

Zanim przejdziemy do analizy konkretnych modeli, warto zastanowić się, na co zwracać uwagę przy zakupie:

  • Wymiary - należy wybrać model odpowiedni do wielkości naszej łazienki. Zbyt duża kabina może przytłoczyć małe pomieszczenie, podczas gdy za mała nie będzie spełniała dobrze swojej funkcji.
  • Rodzaj drzwi - mogą być przesuwne, składane lub otwierane skrzydłowo.
  • Wykończenie - chodzi tutaj zarówno o wykończenie samej kabiny, jak i brodzika – czy jest antypoślizgowy, jaki kolor mają profile kabiny itp.

Porównanie cen i cech bestsellerów - kabiny prysznicowe dla fanów stylu loftowego, miłośników klasyki oraz ceniących dodatkowe funkcje

W naszej ofercie znajdziesz setki kabin, wśród których znajdują się modele kwadratowe, prostokątne, wielokątne, zaokrąglone, w różnych kolorach, z hydromasażem lub bez niego, z różnie otwieranymi drzwiami… Możliwościom nie ma końca, co pozwala Ci na dopasowanie idealnego modelu do swoich preferencji, budżetu i wystroju łazienki. Poniżej przedstawiamy nasze bestsellery z krótkim opisem.


Kabina prysznicowa BS13B + brodzik SXL02B

  • Cechy: Prosta konstrukcja, wymiary 90x90 cm, drzwi otwierane skrzydłowo do zewnątrz, perforowany brodzik z akrylu sanitarnego ze wzmacnianym spodem, szyby ze szkła hartowanego ozdobione czarną siatką, ciche zamykanie, czarne wykończenia, uchwyty ze stali nierdzewnej.
  • Zalety: Loftowy modernistyczny wygląd, wysokiej jakości komponenty, bezpieczne szkło i precyzyjne wykończenie.

Kabina prysznicowa pięciokątna KZ10A + brodzik ST08A

  • Cechy: Wymiary 80x80 cm, typ narożna uniwersalna, brodzik z akrylu sanitarnego, drzwi otwierane skrzydłowo do zewnątrz, hartowane szkło, magnetyczne uszczelki samodomykające, ciche zamykanie, chromowane wykończenia.
  • Zalety: Wysokiej jakości komponenty, bezpieczna kabina nadająca się do większości łazienek - nawet małych, design pozwalający na dopasowanie do każdego wystroju. 

Kabina z hydromasażem WSH7120  

  • Cechy: Wymiary 90x90 cm, antypoślizgowy brodzik z akrylu sanitarnego, drzwi przesuwne z hartowanego szkła, funkcja deszczu z sufitu, panel z wbudowanym radiem, 8 dysz do hydromasażu, masażer stóp, oświetlenie LED, dodatkowe pojemniki na płyn i mydło, syfon obrotowy 360 stopni.
  • Zalety: Nowoczesny wygląd, bogate wyposażenie, relaksujący masaż, solidna konstrukcja.

Wskazówki przed zakupem kabiny prysznicowej z brodzikiem - co jeszcze wziąć pod uwagę?

Kabiny prysznicowe z brodzikiem i ich wybór to nie tylko kwestia ceny, ale także funkcjonalności, estetyki i trwałości. Sam koszt kabiny może znacznie różnić się w zależności od wybranego modelu i jego funkcji oraz cech. Przed dokonaniem wyboru warto dokładnie przeanalizować swoje potrzeby oraz budżet. Pamiętajmy, że kabina to inwestycja na lata, dlatego warto rozważyć zakup modelu o wyższej jakości, nawet jeśli wiąże się to z większym wydatkiem. Komfort korzystania z łazienki ma kluczowe znaczenie dla naszego codziennego samopoczucia, dlatego warto poświęcić chwilę na dokładne zastanowienie się nad najlepszym rozwiązaniem dla siebie.

Warto uwzględnić też fakt, że do ceny kabiny trzeba doliczyć koszty montażu oraz czasem ewentualne dodatkowe akcesoria, takie jak baterie prysznicowe. Jeśli jesteśmy niezdecydowani, polecamy skonsultować się z ekspertem lub odwiedzić nasz salon, by na własne oczy zobaczyć różne modele i móc je porównać.

Autor:Admin