Większość z nas pragnie posiadać własną wannę z hydromasażem. Dostarcza ona niesamowitej przyjemności oraz relaksu. Czy Twoim marzeniem nie jest wrócić po pracy i wypocząć w kąpieli, która ukoi Twoje nerwy, a także zregeneruje siły? Jednakże, aby wybrać właściwą wannę z hydromasażem trzeba poznać ich wszystkie rodzaje. Jaką wannę wybrać? Prostokątną, asymetryczną, narożną czy owalną? Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem wanny, warto abyś przed zakupem poznał wszystkie jej cechy oraz rozważył czego konkretnie potrzebujesz.

Prostokątne, asymetryczne, narożne czy owalne? - rodzaje wanien z hydromasażem

Wanny z hydromasażem owalne

 Mogą zostać zaaranżowane zarówno w tradycyjnych, jak i w bardziej nowoczesnych łazienkach. Wanna owalna z hydromasażem może zagościć w centralnej części dużej łazienki, ale w przypadku mniejszych pomieszczeń nic nie stoi na przeszkodzie, aby znalazła się w jednym z rogów tego wnętrza. Owalna wanna, to przede wszystkim nietuzinkowy design, który idealnie sprawdzi się do pokoi kąpielowych. Będzie świetnym dopełnieniem się do aranżacji Twojego wnętrza. Wanna owalna to propozycja dla osób, które na pierwszym miejscu cenią sobie wygląd.

Wanny z hydromasażem asymetryczne

 To propozycja dla osób, które lubią się wyróżnić. Zależy Ci na tym, aby Twoja łazienka prezentowała się ciekawie? Marzysz o tym, by zagościły w niej takie elementy wyposażenia, obok których trudno będzie przejść obojętnie? Wanny tego rodzaju nie mają określonego kształtu – z jednej strony mogą być zakończone owalne, natomiast z drugiej będą miały proste linie. To nadaje im jedynego w swoim rodzaju kształtu, a także łatwości w ich ustawieniu np. przy ścianie lub w rogu pomieszczenia. Wanny asymetryczne z hydromasażem mogą występować także w wariantach narożnych, co jeszcze bardziej zwiększy ich funkcjonalność. Dzięki tego typu wannom nie musisz wybierać między szalonym, a praktycznym. Tutaj dostajesz dwa w jednym!

Wanny z hydromasażem prostokątne

Stawiają na pierwszym miejscu tradycyjny wygląd i łatwość w ustawieniu. Tradycja jednak nie musi kojarzyć się z prostotą! Hydro San oferuje prostokątne wanny z hydromasażem, które wzbudzą u Ciebie wiele emocji. Dzięki atrakcyjnym ozdobom takim jak: eleganckie baterie, oszałamiające oświetlenie typu LED, piękne poduszki oraz oszklone ścianki. Dzięki tym elementom, Twoja łazienka nie będzie nudna i nijaka!

Wanny z hydromasażem narożne

Najbardziej charakteryzuje duża funkcjonalność oraz przepiękny wygląd. Hydro San doskonale zdaje sobie sprawę jakie problemy może przynieść trudność w znalezieniu przestrzeni dla swojej wymarzonej wanny. Wszyscy oczekują także, aby zachwycała ona swoim design'em. W końcu musimy zadbać o to, aby wybrane meble i sprzęty były nie tylko funkcjonalne, ale i zwyczajnie ładne. Nikt z nas nie chce przebywać w łazience, która wygląda nieestetycznie. Spełniając oczekiwania naszych klientów, w tej kategorii oferujemy wyjątkowe wanny z hydromasażem narożne — swoim wykonaniem zachwycają one nawet najbardziej wymagających klientów, a także zmieszczą się w każdej łazience.