Skip to content

Kabiny

 

Kabiny prysznicowe i z hydromasażem – sklep

Ludzi można podzielić na dwie grupy: miłośników długich, relaksujących kąpieli, które faktycznie wpływają kojąco na stan ciała i ducha, a także na zwolenników szybkich, ale intensywnych pryszniców będących najlepszą opcją na pobudzenie. Czasami nie ma możliwości wyboru wanny ze względu na brak wystarczającej ilości miejsca i koniecznością okaże się prysznic. Zwykle jest też tak, że posiadacze wanny chcą mieć prysznic i na odwrót. Istnieje jednak doskonałe rozwiązanie będące połączeniem obu tych rzeczy.

Mowa o kabinach prysznicowych z hydromasażem. Tym samym odrobiny relaksu można dostarczyć sobie bez korzystania z usług SPA, a co więcej – nawet nie wychodząc z własnej łazienki! Niegdyś kabiny z hydromasażem były luksusowe ze względu na swoje funkcje, dzisiaj pojawiają się w coraz to większej liczbie domów. Stanowią nieodłączny element łazienki, bez którego poranny rytuał pobudzający nie może mieć miejsca – z takiego założenia wychodzą zadowoleni użytkownicy tego rozwiązania. Nasz sklep rozumie potrzeby Klientów

To urządzenie można już obecnie dostać w wielu kolorach. Na samym początku dostępne były tylko wersje białe, dziś da się zauważyć także niebieskie, czarne czy wielokolorowe. Podobnie jest zresztą w kwestii kształtów; popularne modele narożne (półokrągłe) mają alternatywę, którą stanowią te prostokątne albo kwadratowe.

Kształt czy kolor nie ma jednak wpływu na zakres udogodnień, które oferuje. Naczelnym z nich jest – jak sama nazwa na to wskazuje – hydromasaż. To komponent hydroterapii wykorzystujący wodę w dyszy o odpowiedniej temperaturze i ciśnieniu do np. rytmicznego „biczowania” ciała. W ten sposób działa korzystnie na ciało i umysł na wielu płaszczyznach; leczy wszelkiego rodzaju schorzenia kręgosłupa, bóle reumatyczne, choroby układu oddechowego i narządów ruchu (np. artretyzm). Ponadto niweluje bezsenność, stres, nerwicę i zmęczenie, poprawiając samopoczucie i dodając energii.

Masować z wykorzystaniem wody można przeróżne części ciała, najlepiej jednakże skupić się na plecach, karku i nogach. Przy każdej z nich należy zmieniać kąt nastawienia dyszy na pasujący. Masaż wodny powinien trwać około piętnastu minut.

Luksusowe kabiny z hydromasażem (jacuzzi to ich głębsza wersja) wyposażone są także w panel kontrolny z radiem – pozwala to na przyjemniejszy prysznic w rytmie muzyki. Radosne podśpiewywanie od razu poprawia humor i nastraja pozytywną energią na cały dzień! Co więcej, nierzadko można się też spotkać z wielofunkcyjną słuchawką prysznicową, głośnikiem, a nawet specjalnym przyrządem do masażu stóp czy oświetleniem typu LED. Pełna oferta funkcji wedle własnego uznania!

Czym zatem kierować się przy wyborze? Cena to z pewnością jedno z podstawowych kryteriów, ale należy mieć na uwadze także wielkość i styl łazienki. Biorąc pod uwagę to ostatnie – gdy nie wiemy, jaki kolor będzie najbardziej pasować do kafelek – najrozsądniejszą opcją okażą się te białe, ponieważ to uniwersalny kolor urządzeń sanitarnych.

Kwestie estetyczne i zgodność z trendami we wzornictwie to jedno, ale oprócz tego warto spojrzeć na sposób otwierania drzwi, system jezdny, nieprzepuszczalność wody na podłogę, a także komfort użytkowania. Choć to ostatnie może wydawać się trudne, wystarczy jednak tak naprawdę wejść do kabiny, sprawdzić wysokość, a także ocenić swobodę korzystania ze słuchawki i innych elementów. Należy również skierować swoją uwagę na prawidłowe dostosowanie brodzika do wybranego modelu – istotne jest, by posiadał powierzchnię antypoślizgową, a od spodu dodatkową warstwę tzw. waty szklanej. Zostając przy szkle – aby mieć gwarancję bezpieczeństwa kąpieli, musi być ono hartowane o grubości ok. 6mm. Natomiast osoby dbające o środowisko powinny zakupić kabinę z hydromasażem z trybem ekologicznym, który pozwala na znaczne zaoszczędzenie ilości zużytej wody.

Jak widać, możliwości wyboru jest bardzo dużo. Firmy specjalizujące się w tej dziedzinie doskonale o tym wiedzą i oferują sprzęty najlepszej jakości. Hydro San jest wiodącą taką firmą! W ofercie można dostać kabiny prysznicowe z hydromasażem, które posiadają dodatkowo funkcję dezynfekcji ozonowej. Co to znaczy? Dzięki niej pozbywamy się wszelkich bakterii i zanieczyszczeń, a zapewniamy krystaliczną czystość wody. Cena może ulec podwyższeniu, jeśli zdecydujemy się na jedną z dodatkowych opcji: mechanizm wytwarzający parę ze sterylizatorem ozonowym (a więc popularną saunę) albo mixer termostatyczny.

Wierzymy, że w Hydro San uda Ci się zdobyć wymarzoną kabinę z hydromasażem i nie tylko – bo przecież to urządzenie oferuje mnogość rozmaitych funkcji. Warto wybrać odpowiednie kabiny prysznicowe. Sklep zapewnia również 24 miesiące gwarancji na zakupione produkty. Pragniemy zapewnić, że każda nasza kabina została stworzona z zachowaniem najnowszych technologii i standardów bezpiecznego użytkowania. Postawiliśmy na jakość, estetykę i funkcjonalność w jednym i mamy nadzieję, że zauważysz to już podczas zakupów!