O nas

O NAS

Firma Hydro San znajduję się w Łukowie, działa na rynku już od 2007r.

Na wszystkie produkty udzielamy 2 letniej Gwarancji.

Jesteśmy firmą, której celem jest dystrybucja elementów wyposażenia łazienek takich jak wanny z hydromasażem, kabiny masażowo-parowe, kabiny prysznicowe.

Naszą ofertę stanowią produkty o nowoczesnym, świeżym wyglądzie, cechujące niepodważalna jakość wykończenia połączona z materiałami, których nie spotkają Państwo w konkurencyjnych artykułach.

Oferta jest starannie dobierana pod kątem aktualnych trendów w modzie a całe serie produktów są zastępowane przez nowe, lepsze technicznie i wysmakowane pod względem designu.

Oferujemy najlepsze z dostępnych materiałów i najbardziej dopasowane układy. Komponenty takie jak pompy wodne, dmuchawy powietrzne, podgrzewacze, cechuje największa na rynku sprawność połączona z wysoką kulturą pracy. Stosujemy skuteczne metody oczyszczania wanien i magistrali wodnej oraz powietrznej, co gwarantuje sterylność i zdrową kąpiel.

Nasza długa znajomość branży zaowocowała doświadczeniem, które pozwala na wybranie produktów o jak największym stosunku jakości do ceny. Mimo tego nie idziemy na kompromis, nie stosujemy tanich rozwiązań czy materiałów – dążymy do maksymalnego zadowolenia klienta z wybrania naszej oferty.

Jesteśmy bezpośrednim importerem wanien oraz kabin prysznicowych, stąd niepowtarzalne ceny.

Posiadamy w każdym jednym województwie serwisantów.

Na Wszystkie wanny Posiadamy certyfikaty jakości CE, ISO itp.

 

Dzięki naszym produktom poczujesz się jakbyś był w salonie SPA, wysoki komfort oraz standard wyposażenia.

DLACZEGO MY?

BEZPIECZEŃSTWO

95% pozytywnych opinii

LIDER 2017

Srebrne godło jakości 2017 w kategorii wanny z hydromasażem

WSPARCIE TECHNICZNE

Nasi eksperci przez 6 dni w tygodniu odpowiedzą na Państwa każde pytanie

OPINIE KLIENTÓW

Kabina zgodna z opisem,świetny kontakt ze sprzedającym.Ogólnie jestem bardzo zadowolona,polecam zainteresowanym zakup, naprawdę warto.Dziękuję za transakcje która przebiegła wzorowo.Pozdrawiam.

Zdecydowanie polecam , w ciągu trzech dni wannę z hydromasażem miałem już w domu . Bardzo dobra i szybka obsługa .

Wanna super dostawa zgodnie z umową zapakowana perfekcyjnie przyjechała prawie 2000 km bez problemu sprzedawca i towar naprawdę godny polecenia

0
+
TYSIĘCY KLIENTÓW
0
+
MILIONÓW BĄBELKÓW W JACUZZI
0
HR
WSPARCIE TECHNICZNE
0
+
KUBKÓW KAWY
0
%
POZYTYWNYCH OPINII