Informacje o firmie


Firma Hydro San znajduję się w Łukowie, działa na rynku już od 2007r.

Na wszystkie produkty udzielamy 2 letniej Gwarancji.

Jesteśmy firmą, której celem jest dystrybucja elementów wyposażenia łazienek takich jak wanny z hydromasażem, kabiny masażowo-parowe, kabiny prysznicowe. Naszą ofertę stanowią produkty o nowoczesnym, świeżym wyglądzie, cechujące niepodważalna jakość wykończenia połączona z materiałami, których nie spotkają Państwo w konkurencyjnych artykułach. Oferta jest starannie dobierana pod kątem aktualnych trendów w modzie a całe serie produktów są zastępowane przez nowe, lepsze technicznie i wysmakowane pod względem designu.

Dzięki naszym produktom poczujesz się jakbyś był w salonie SPA, wysoki komfort oraz standard wyposażenia.

Oferujemy najlepsze z dostępnych materiałów i najbardziej dopasowane układy. Komponenty takie jak pompy wodne, dmuchawy powietrzne, podgrzewacze, cechuje największa na rynku sprawność połączona z wysoką kulturą pracy. Stosujemy skuteczne metody oczyszczania wanien i magistrali wodnej oraz powietrznej, co gwarantuje sterylność i zdrową kąpiel.

Nasza długa znajomość branży zaowocowała doświadczeniem, które pozwala na wybranie produktów o jak największym stosunku jakości do ceny. Mimo tego nie idziemy na kompromis, nie stosujemy tanich rozwiązań czy materiałów – dążymy do maksymalnego zadowolenia klienta z wybrania naszej oferty.

Jeseteśmy bezpośrednim importerem wanien oraz kabin prysznicowych, stąd niepowtarzalne ceny.

Posiadamy w każdym jednym woj. serwisantów.

Na Wszystkie wanny Posiadamy certyfikaty jakości CE, ISO itp:)

Certyfikaty: